Vybírejte z největší databáze aktuálních životopisů v ČR

  • Přístup do databáze životopisů je zdarma.
  • V životopisu máte přístup ke všem informacím, platíte až za zobrazení telefonu nebo e-mailu.
  • Životopisy si můžete filtrovat dle oboru a lokality.
  • Více než 35 000 aktuálních a ověřených životopisů.
od 80 Kč
za zobrazení kontaktních údajů v 1 životopisu

Jaké zkušenosti má našich 34 000 zákazníků?

Se službami jsem vždy velice spokojena. Jste ochotní a snažíte se vyjít vstříc našim požadavkům a zodpovídáte naše případné dotazy. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Pavla Švarcová, office manager
TARGRAY CZR s.r.o., Panenské Břežany

Na co se často ptáte

Jaké pozice inzerovat na Prace.cz?

Inzerát vystavený na Prace.cz naláká dostatek uchazečů s nižším a středním vzděláním ze všech regionů Česka. Hledáte odborníka-vysokoškoláka? Pak nabídku dejte na náš sesterský portál Jobs.cz.

Budu moci inzerát později upravovat?

Ano. Upravujte všechny vystavené inzeráty, krátkodobé i dlouhodobé. Používáte službu Teamio? Nabídku snadno změníte přímo v ní. Inzerujete u nás bez Teamia? Spolu s potvrzením o zaplacení vám pošleme odkaz, který vám umožní pozici libovolně editovat.

Mohu zadat více pracovních nabídek do jednoho inzerátu?

Bohužel ne. Do každého inzerátu zadejte jen jednu nabídku. Uchazeči totiž novou práci hledají hlavně podle názvu pozice, a Váš „multi-inzerát“ by zbytečně zapadl.

Mám málo odpovědí. Co mohu zlepšit?

Podívejte se na inzerát znovu a s odstupem. Možná, že jste kandidáty nechtěně „zaplašili“ přehnanými požadavky. Pokud ano, inzerát upravte a vymažte ty méně důležité. Více odpovědí získáte, prozradíte-li výši platu (alespoň v rozmezí) a pracovní dobu (na směny nebo pevná). Nejdřív zkontrolujte požadavky na uchazeče. Pokud jsou příliš vysoké, uberte ty méně důležité.

Ověřeným způsobem je také svou inzerci zvýraznit.

Kdy se inzerát objeví on-line?

Do 15 minut, zaplatíte-li kartou, mobilem nebo on-line bankovním převodem. Pošlete-li peníze expresním bankovním převodem nebo přes superCASH, uchazeči si Váš inzerát přečtou hned poté, co dostaneme platbu na účet (může to trvat až 3 dny). Pošleme vám vždy potvrzení e-mailem.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu doručíme 14 dní od vystavení inzerátu. U inzerátů na 3 dny a 7 dní posíláme místo faktury daňový doklad. Daňový doklad má všechny náležitosti podle zákona a můžete ho tak bez obav použít do účetnictví. Stačí ho vytisknout a podepsat.

Jak napsat dobrý inzerát?

Uchazeče naláká nabídka, která zní co nejkonkrétněji. Napište přesný název pozice, požadavky na vzdělání a praxi.

Tip: Nastiňte výši platu a rozložení pracovní doby a těšte se na více odpovědí. Nezapomeňte se v inzerátu „pochlubit“ zajímavou pracovní náplní a poskytovanými benefity. Důležité je také zmínit přesnou lokalitu.

Mám ještě plno dalších otázek

Rádi vám na každou z nich odpovíme. Napište nám.

Kontaktujte nás

 +420 224 810 055 nebo nám napište a my se vám ozveme.